FC Ozana 6-1 Victoria Horia, in prima partida din 2020

Echipa noastra a disputat duminica (n.r. 16 februarie) primul meci de pregatire din aceasta pauza competitionala, contra echipei Victoria Horia, ocupanta primului loc in clasamentul seriei B a campionatului judetean de fotbal Neamt. Echipa condusa de pe margine de Daniel Zavate, a reusit sa se impuna cu scorul de 6-1, dupa ce, la finalul primelor 45 de minute, scorul era egal 1-1, golurile victoriei fiind marcate de catre Ignea (3), Vitelaru, Vavrita si Mateiciuc.

Primul 11 trimis in teren in partida cu Victoria Horia a fost urmatorul: Cotuna, Hodorogea, Ichim, Vitelaru, Hutanu, Lee, Grigore, Sava, Iftimie, Vavrita, Mateiciuc, pe parcursul meciului fiind rulati toti jucatorii avuti la dispozitie.