Debut de retur cu stangul

CSM FOCSANI 4-1 (2-1) FC OZANA TARGU NEAMT

In prima etapa a returului Ligii a III-a, FC Ozana Targu Neamt a pierdut pe terenul celor de la CSM Focsani, scor 4-1, la capatul unei partide slabe facuta de catre echipa noastra. Golurile au fost marcate de catre Manu, în minutul 5, Jurj, în minutul 17, Costin, în minutul 68 și Panaite, în minutul 86 pentru gazde, in timp ce, pentru echipa noastra a marcat Andrei Mateiciuc in minutul 40. In runda urmatoare (17), FC Ozana joaca pe teren propriu contra celor de la FC 2 Botosani, intr-un meci care va avea loc sambata 14 martie, cu incepere de la ora 15:00, pe stadionul „Cetatea” din Targu Neamt.

Formatia FC OZANA TARGU NEAMT: Cotuna, Hodorogea, Vitelaru (C), Ichim, Iftimie, Serban, Grigore, Mateiciuc, Sava, Aioanei, Ignea. Antrenor: Daniel Zavate.